İzmir Kuaför İzmir Rujj Kuaför

İzmir Kuaför İzmir Rujj Kuaför

İzmir Bayan Kuaför Salonu, güzellik ile ilgili olan tüm sorularınıza yanıt veriyor. Tüm güzellik ihtiyaçlarınız, saç ve cilt bakım ihtiyaçlarınız için, Rujj Kuaför olarak İzmir’de haftanın 7 günü hizmet veriyoruz.

Saç kesimi, saç boyası, saç bakımı naturel ve bitkisel ürünlerle, profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştiriliyor. Loreal, Nashi, Wella ve Olaplex gibi markaların kullanıldığı İzmir Bayan Kuaför Salonu’muzda, her saç tipine uygun saç bakımı yapılıyor. Saç tipinize göre kuru, normal ya da yağlı saç tipine uygun ürünler kullanarak, saçlarınıza ipeksi ve kaşmir yumuşaklığı kazandırıyoruz. Dökülen saç tiplerine özel olarak da Nashi, Loreal gibi markaların bakım serumlarını uygulayarak, saçın eski haline dönmesini sağlıyoruz. Saç bakımı sonrası da saç boyası çok değer verdiğimiz konuların başında geliyor. Öncelikle saçın sağlıklı bir şekilde bakımını yapıyor, daha sonra istediğiniz saç rengini belirliyoruz. Doğal açıcıların ve Olaplex marka açıcıların kullanıldığı salonumuzda, saçların oryallenmesi işleminde, saçın en ufak bir şekilde zarar görmemesini esas alıyoruz. Kullandığımız tonlarda, özellikle sarı tonlarında doğallığı ön plana alıyor, sağlıklı, canlı ve parlak saçlar vaad ediyoruz. Saçın boyanması işleminden sonra gelen saç kesimi ise, saç bakım yöntemi olarak gördüğümüz bir hizmet. Saçların uçlardan köklere doğru beslendiği gerçeği, hepimiz tarafından biliniyor. Rujj Kuaför olarak biz de, öncelikle saçın bakımı için saç kesimini esas alıyoruz. Daha sonra istediğiniz şekillerde, boyutlarda bir saç kesim işlemi gerçekleştiriyoruz.

İzmir Rujj Kuaför

Düz, dalgalı, kıvırcık, kısa veya uzun saçların kesimi, boyası ve bakımı alanında uzman ekibimiz tarafından, profesyonel bir hizmet olarak gerçekleştiriliyor. Ombre, röfle, balyaj ve dip boyama gibi işlemlerde, saça zarar vermeden, saçın yapısını koruyarak İzmir Kuaför Salonu’nda gerçekleştiriliyor.

Kalıcı makyaj, doğal ( naturel ) makyaj, protez tırnak, gelin başı, topuz, fön, Brezilya dalgası, su dalgası ve perma gibi hizmetlerimiz için örnek görsellerimizi inceleyebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı da aktif olarak kullanıyor ve her işimizi sizlerin de izniyle paylaşıyor, yayınlıyoruz. Instagram ve Facebook hesaplarımızı takip ederek yaptığımız işleri görebilirsiniz.