Rujj Kuaför – Hakkımızda

1999 Yılında izmir bucada meslek yaşantısına başlayan selahattin karagülmez 2004 yılına kadar bucadaki çalıştığı kuaförden ayrılıp alsancakta Gül sokakta kalfa olarak çalışmaya başlamaıştır.

2 yıl kadar burada çalıştıkttan sonra alsancak ve izmirin en büyük ustalarından biri Kemal mustafanın yanında çalışmıştır. Alsancağın sosyete kuaförlerinden Cihat yasemin de 4 yıl çalışmıştır. Cihat yaseminin yanında çeşme ve alaçatı şubelerinde ustalık yapmıştır. Cihat Ustanın vefatı üzerine alsancak Gül sokakta twins kuaförde 3 yıl çalıştıktan sonra kendi markasını yaratmak için RUJJ KUAFÖR ü kurmuştur.

Uzun yıllar alsancak, alaçatı ve çeşmenin elit müşterisine profesyonel hizmet sağladıktan sonra şirinyer de kendi müşterilerine kaliteli hizmet sağlamak adına 2015 yılında rujj kuaför kurdu.

Hızlı Size Özel

Bayan kuaförü salonumuzda size özel saç tasarımlarının yanı sıra her türlü saç bakımı, röfle, perma, klasik ve modern topuzlar, en güzel günlerinizde sizi diğer bayanlardan farklı ve özel kılacak saç modelleriyle hizmetinizdeyiz. Özellikle düğün gruplarında ekibimizin hızı sizi şaşırtacaktır.

[elfsight_instagram_feed id=”1″]