Skip to Content

Blog Archives

Buca Gelin Başı Rujj Kuaför Şirinyer Buca İzmir

İzmir Buca’daki en güzel gelin başı ve profesyonel makyaj çalışmalarının salonumuzdan çıkacağından emin olabilirsiniz. Alsancak Gül Sokak, Alaçatı, Bostanlı, Çeşme’de yanında çalıştığımız İzmir’in en ünlü ustalarından öğrendiğimiz, birbirinden güzel modelleri başarı ile uygulayabiliriz. En özel günlerinizden olan düğün gününüzde, birbirinden güzel gelin başı modelleri ile sizi günün prensesi haline getiriyoruz. Gelinliğinize en uygun, şık ve zarif gelin başı modelleri ile hizmetinizdeyiz. Bu mutlu gününüz için sizi baştan ayağa en iyi şekilde hazırlıyoruz. Gelin başı, manikür, pedikür, cilt bakımı, profesyonel makyaj ve çok daha fazlası Buca Rujj Kuaför’de. Alanında uzman ve yetenekli ekip ile en güzel gelin siz olacaksınız.

Birbirinden güzel topuzlar ile günün prensesi olacaksınız. Saç aksesuarları ile gelin başınız daha da gösterişli hale gelecek. Doğallıktan yanaysanız da göz kamaştırıcı doğal su dalgası modeli ile gözleri üzerinize çekmeniz mümkün olacak. Hayalini kurduğunuz tüm saç modellerini profesyonel bir şekilde yapıyoruz. Daha önce birçok profesyonel kişi ile birbirinden farklı birçok mekanda çalıştık.Aşağıda Alsancak Gül Sokak’ta çalışırken, profesyonel makyöz Aslı Çakıl ile birlikte yapmış olduğumuz örnek çalışmayı inceleyebilirsiniz.

0 Continue Reading →

İzmir kuaför salonu izmir bayan kuaförü

İzmir Kuaför İzmir Rujj Kuaför

İzmir Kuaför İzmir Rujj Kuaför

İzmir Bayan Kuaför Salonu, güzellik ile ilgili olan tüm sorularınıza yanıt veriyor. Tüm güzellik ihtiyaçlarınız, saç ve cilt bakım ihtiyaçlarınız için, Rujj Kuaför olarak İzmir’de haftanın 7 günü hizmet veriyoruz.

Saç kesimi, saç boyası, saç bakımı naturel ve bitkisel ürünlerle, profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştiriliyor. Loreal, Nashi, Wella ve Olaplex gibi markaların kullanıldığı İzmir Bayan Kuaför Salonu’muzda, her saç tipine uygun saç bakımı yapılıyor. Saç tipinize göre kuru, normal ya da yağlı saç tipine uygun ürünler kullanarak, saçlarınıza ipeksi ve kaşmir yumuşaklığı kazandırıyoruz. Dökülen saç tiplerine özel olarak da Nashi, Loreal gibi markaların bakım serumlarını uygulayarak, saçın eski haline dönmesini sağlıyoruz. Saç bakımı sonrası da saç boyası çok değer verdiğimiz konuların başında geliyor. Öncelikle saçın sağlıklı bir şekilde bakımını yapıyor, daha sonra istediğiniz saç rengini belirliyoruz. Doğal açıcıların ve Olaplex marka açıcıların kullanıldığı salonumuzda, saçların oryallenmesi işleminde, saçın en ufak bir şekilde zarar görmemesini esas alıyoruz. Kullandığımız tonlarda, özellikle sarı tonlarında doğallığı ön plana alıyor, sağlıklı, canlı ve parlak saçlar vaad ediyoruz. Saçın boyanması işleminden sonra gelen saç kesimi ise, saç bakım yöntemi olarak gördüğümüz bir hizmet. Saçların uçlardan köklere doğru beslendiği gerçeği, hepimiz tarafından biliniyor. Rujj Kuaför olarak biz de, öncelikle saçın bakımı için saç kesimini esas alıyoruz. Daha sonra istediğiniz şekillerde, boyutlarda bir saç kesim işlemi gerçekleştiriyoruz.

İzmir Rujj Kuaför

Düz, dalgalı, kıvırcık, kısa veya uzun saçların kesimi, boyası ve bakımı alanında uzman ekibimiz tarafından, profesyonel bir hizmet olarak gerçekleştiriliyor. Ombre, röfle, balyaj ve dip boyama gibi işlemlerde, saça zarar vermeden, saçın yapısını koruyarak İzmir Kuaför Salonu’nda gerçekleştiriliyor.

Kalıcı makyaj, doğal ( naturel ) makyaj, protez tırnak, gelin başı, topuz, fön, Brezilya dalgası, su dalgası ve perma gibi hizmetlerimiz için örnek görsellerimizi inceleyebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı da aktif olarak kullanıyor ve her işimizi sizlerin de izniyle paylaşıyor, yayınlıyoruz. Instagram ve Facebook hesaplarımızı takip ederek yaptığımız işleri görebilirsiniz.

 

1 Continue Reading →