Skip to Content

Blog Archives

İzmir kuaför salonu izmir bayan kuaförü

İzmir Kuaför İzmir Rujj Kuaför

İzmir Kuaför İzmir Rujj Kuaför

İzmir Bayan Kuaför Salonu, güzellik ile ilgili olan tüm sorularınıza yanıt veriyor. Tüm güzellik ihtiyaçlarınız, saç ve cilt bakım ihtiyaçlarınız için, Rujj Kuaför olarak İzmir’de haftanın 7 günü hizmet veriyoruz.

Saç kesimi, saç boyası, saç bakımı naturel ve bitkisel ürünlerle, profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştiriliyor. Loreal, Nashi, Wella ve Olaplex gibi markaların kullanıldığı İzmir Bayan Kuaför Salonu’muzda, her saç tipine uygun saç bakımı yapılıyor. Saç tipinize göre kuru, normal ya da yağlı saç tipine uygun ürünler kullanarak, saçlarınıza ipeksi ve kaşmir yumuşaklığı kazandırıyoruz. Dökülen saç tiplerine özel olarak da Nashi, Loreal gibi markaların bakım serumlarını uygulayarak, saçın eski haline dönmesini sağlıyoruz. Saç bakımı sonrası da saç boyası çok değer verdiğimiz konuların başında geliyor. Öncelikle saçın sağlıklı bir şekilde bakımını yapıyor, daha sonra istediğiniz saç rengini belirliyoruz. Doğal açıcıların ve Olaplex marka açıcıların kullanıldığı salonumuzda, saçların oryallenmesi işleminde, saçın en ufak bir şekilde zarar görmemesini esas alıyoruz. Kullandığımız tonlarda, özellikle sarı tonlarında doğallığı ön plana alıyor, sağlıklı, canlı ve parlak saçlar vaad ediyoruz. Saçın boyanması işleminden sonra gelen saç kesimi ise, saç bakım yöntemi olarak gördüğümüz bir hizmet. Saçların uçlardan köklere doğru beslendiği gerçeği, hepimiz tarafından biliniyor. Rujj Kuaför olarak biz de, öncelikle saçın bakımı için saç kesimini esas alıyoruz. Daha sonra istediğiniz şekillerde, boyutlarda bir saç kesim işlemi gerçekleştiriyoruz.

İzmir Rujj Kuaför

Düz, dalgalı, kıvırcık, kısa veya uzun saçların kesimi, boyası ve bakımı alanında uzman ekibimiz tarafından, profesyonel bir hizmet olarak gerçekleştiriliyor. Ombre, röfle, balyaj ve dip boyama gibi işlemlerde, saça zarar vermeden, saçın yapısını koruyarak İzmir Kuaför Salonu’nda gerçekleştiriliyor.

Kalıcı makyaj, doğal ( naturel ) makyaj, protez tırnak, gelin başı, topuz, fön, Brezilya dalgası, su dalgası ve perma gibi hizmetlerimiz için örnek görsellerimizi inceleyebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı da aktif olarak kullanıyor ve her işimizi sizlerin de izniyle paylaşıyor, yayınlıyoruz. Instagram ve Facebook hesaplarımızı takip ederek yaptığımız işleri görebilirsiniz.

 

1 Continue Reading →

Şirinyer Kuaför Şirinyer Kuaför Salonu Şirinyer Rujj Kuaför

Şirinyer Kuaför Şirinyer Rujj Kuaför

Şirinyer Kuaför Şirinyer Rujj Kuaför

Şirinyer Kuaför Buca da arayışınız son buldu. Rujj Kuaför kaliteli hizmeti, güler yüzlü ekibi ile yanınızda. Hayalini kurduğunuz o güzel saçlara sahip olmak Rujj Kuaför ile artık çok kolay. Birbirinden güzel renk kartelasına sahip,  en kaliteli markalardan oluşan saç boyaları ile saçlarınız canlılığını koruyacak.

Deneyimli ve yetenekli çalışanlarımıza gönül rahatlığı ile saçlarınızı teslim edebilirsiniz. Rujj Kuaför, Şirinyer Kuaför bölgesinde birbirinden farklı birçok hizmeti en kaliteli şekilde sizlere sunuyor. Saç kesimi, saç boyama, kuru kesim; son zamanlarda kadınlar tarafından çokça tercih edilen, saçlarınıza farklılık ve doğal ışıltı katacak ombre işlemi, manikür, pedikür, gelin başı ve daha çok fazlası Şirinyer Rujj Kuaför’de.

Şirinyer Kuaför Kaliteli Hizmet 

Tüm hizmetlerimizde yüzde yüz memnuniyet garantisi sunuyoruz. Günün sonunda yanımızdan yüzünde mutluluk ile ayrılan müşterilerimizi ve yaptığımız tüm işleri sosyal medya hesaplarımızdan inceleyebilirsiniz. Birbirinden renkli ve canlı renklerden istediğinizi seçebilir, saçlarınızı güvenle Rujj Kuaför‘ün sihirli ellerine teslim edebilirsiniz. Saçlarınızı yıpratmadan o hep istediğiniz sarı tonuna sahip olmanız artık imkansız değil.

Alaçatı ve Alsancak Kalitesini Şirinyer Rujj Kuaförde Bulabilirsiniz

Saçlarınızın doğal ışıltısını kaybetmeden ufak bir değişiklik yapmak istiyorsanız da doğru adres; Şirinyer Kuaför olarak Rujj Kuaför’dür. Tamamen doğal ve organik ürünler kullanarak saçlarınıza ve cildinize kesinlikle zarar vermeden ihtiyaç duyduğunuz işlemler sorunsuz gerçekleştirilir. Cilt bakımı, porselen makyaj, gelin başı ve daha niceleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Facebook ve Instagram hesaplarımızı takip edebilir, fotoğraf ve videolarımızı inceleyerek birbirinden mutlu müşterilerimizden biri olarak siz de o fotoğraflarda yer alabilirsiniz.

0 Continue Reading →

Organik Boya

Gebelik döneminde saç boyası yaptırılıp yaptırılmayacağı hamile bayanların en çok merak ettiği sorulardan biridir. Bu konuda bazı uzmanlar bebeğin organ gelişimin devam ettiği ilk üç ayda saç boyatma ve manikür gibi gerçekten zorunluluk arzetmeyen şeylerden uzak durulması gerektiğini söylemektedirler. Bu görüşü savunanlar gebeliğin 4. ayından itibaren boyatılabileceği konusunda görüş bildirmişlerdir. Hamile bayanlarda doktor tavsiyesi üzerine özellikle organik boya kullanmaktayız. Organik boyalarda herhangi bir kimyasal bulunmamaktadır.

 

0 Continue Reading →

Boya

Saç Boyama; Dünya saç modası trendlerini de takip ederek, modern renklerle, müşterilerimize en uygun hizmeti sunuyoruz.

Dört mevsim renklerini çalışarak, yüzdeki doğal renkleri ayırt edip, yaratıcı bir gözlem ile müşteri hassasiyeti ve fikirlerini önemseyen gerçek birer renk sihirbazlarıyız..

Renk insanların ruh haline etki ettiği gibi onların stil ve imajını da tanımlar.

Biz de Rujj Kuaför olarak yaptığımız işlemlerde saç sağlığınıza dikkat ederek kaliteli ürünlerimizle en mükemmeli sizlere sunuyoruz.

0 Continue Reading →