Profesyonel Makyaj alanında Rujj Kuaför,  Şirinyer Buca İzmir‘de, maksimum kalitede hizmet veriyor. Özel günlerinizde, nişan, düğün, kına, mezuniyet, davet yemeği gibi günlerde, profesyonel ürünlerle profesyonel makyaj hizmeti veriyoruz.

Çeşme, Alaçatı, Bostanlı,  Alsancak Gül Sokak‘ta yıllardır hizmet veren usta kuaförlerden aldığımız eğitimlerle, İzmir’de  profesyonel makyaj hizmeti veriyoruz. Mac, Loreal, Clinique, Lancome, Nars, Benefit gibi makyaj ve kozmetikte adını duyurmuş kaliteli markaların ürünlerini kullanıyoruz. Özel günlerde kullanacağınız makyaj, terlemelere, yorgunluğa, hava şartlarına karşı son derece önemli. Ne kadar kaliteli ürün kullanırsanız kullanın, doğru uygulama yöntemini bilmezseniz, makyajınız kalıcı olmayacak, aynı zamanda kötü görüntüye sebep olacaktır. Loreal, Mac ve Nars gibi markalarla girdiğimiz işbirliği sonucunda, ekibimizle birlikte bir dizi profesyonel makyaj eğitimleri aldık. Profesyonel ve kalıcı makyaj için ( aynı zamanda naturel makyaj için de gereklidir ) cilt tipine göre uygulayacağımız makyaj bazı son derece önemli. Tene uyguladığımız makyaj bazı, makyajın doğal durmasını ve tüm gün kalıcı olmasını sağlayacaktır. Ardından yine cilt tipine ve ten rengine uygun olarak kullanacağımız kapatıcı, concealer, fondöten gibi ürünler, sabitleyici ürünlerle (transparan pudra, makyaj sabitleme spreyi ile ) sabitleniyor.

Özel günleriniz için ihtiyaç duyduğunuz profesyonel makyaj hizmetini, İzmir Rujj Kuaför’de memnuniyetle bulacağınızın garantisini veriyoruz. Kadın ruhundan anlıyor, ne istediğini iyi biliyoruz. Özel günlerin şıklığına dikkat ediyor, en az sizler kadar heyecanlanıyoruz. Profesyonel makyaj hizmeti yanında, gelin başı, topuz saç yapımı, ombre ve saç kesimi konularında da haftanın 6 günü sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.